مدل‌ مو باز: آموزش مدل مو باز دخترانه و مدل مو باز مجلسی با عکس
مدل مو
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:مدل مو
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
  • آخرین اصلاح پست:5 شهریور 1398
  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه

قدیما بیشتر خانم‌ها مدل موی بسته رو می‌پسندیدند. مثلا مدل موی فرحی خیلی طرفدار داشت. اما این روزها اوضاع کمی تغییر کرده. مدل مو باز و نیم باز  طرفدار بیشتری داره. این مدل‌ها هم بسیار زیبا و شیک هستند و هم زیاد رسمی نیستند. مناسب برای دورهمی‌ها، تولد و استفاده‎‌ی روزانه. البته توجه کنید زیاد به مُد توجه نکنید. مدل موی مناسب فرم صورت خود را ‌پیدا کنید. تست چه مدل مویی به من میاد را انجام دهید و ببینید کدوم مدل  به شما بیشتر میاد؟ در ادامه با ما همراه باشید و مدل‌های بسیار زیبا را یاد بگیرید.

مدل موی نیمه باز پری دریایی:

این مدل مو جذاب برای انواع مو مناسب است. یک مدل راحت و  ایده‌ال برای عکس‌های لب ساحل شماست.

مدا مو نیمه باز
مدل مو

مدل مو بلند دخترانه مجلسی با گیس شل و مورب

برای اینکه این مدل جذاب‌تر شود موهای خود را کمی حالت دهید. سادگی و جذابیت در این مدل دیده می شود. این مدل مو به تمام رنگ موها می آید.

"<yoastmark

مدل نیمه باز ساده مارپیچ

اگر درست کردن مو برای شما سخت است، این مدل مو ساده مناسب شماست. فقط کافی‌ست کمی پایین مو را حالت دهید. دو قسمت مساوی از دو طرف سر را جدا کنید و بصورت مارپیچ به هم ببافید. دو مارپیچ را پشت سر با یک سنجاق سر محکم کنید. از مدل موی زیبای خود لذت ببرید.

"<yoastmark

مدل نیمه باز با گیس افقی

یک مدل مو ساده، دخترانه و باکلاس برای مهمونی‌ها و جشن‌های شماست. برای این مدل می‌توانید از دوستان و خانواده کمک بگیرید. یک گیس ساده و شل که بصورت یک تاج زیبا که از یک طرف سر به سمت دیگر، سر شما را می‌پوشاند. می‌توانید با سیلور یا گل‌های خشک گیس خود را تزئین کنید تا مجلسی‌تر شود.

مدل نیمه باز مجلسی موج‌دار

این مدل مو هم بسیار ساده است و شما می‌توانید در منزل به راحتی انجام دهید. با یک اتو مو و یا بابلیس پایین موی خود را موج‌دار کنید. کمی بای مو را پوش دهید. دو طرف مو را پشت سر با سنجاق سر محکم کنید. اگر روی این مدل مو کمی اکلیل بپاشید جذاب‌تر می‌شود. از سیلور برا یمجلسی‌تر کردن مدل مو استفاده کنید.

"<yoastmark

مدل مو باز رویال

تا به حال دوست داشتید شبیه پرسس‌های دیزنی باشید؟ کی دوست نداره؟ آرزوی هر دختری از بچگی همینه. الان نوبت شماست که یک پرنسس تمام عیار شوید. موهایتان را از دو طرف صورت باز بگذارید. فقط  از قسمت تاج سر کمی موهایتان را پوش دهید تا کمی بلندتر شود. بعد از پوش دادن، مو را با سنجاق محکم کنید. اگر می‌خواهید کمی بیشتر شبیه پرنسس‌ها شوید، یک تاج کوچک روی سر خود بگذارید. البته فراموش نکنید برای شرکت در مراسم عروسی تاج نزنید؟! چون فقط عروس خانم باید تاج بزند.

نکته طلایی: پوش دادن

"<yoastmark

مدل نیمه باز سنتی

اگر یادتان باشد مامان‌ها این مدل مو را خیلی دوست داشتند. مامان من بهش می‌گفت مدل دو طبقه! در این مدل قسمت بالای سر را بصورت دم اسبی ببندید. دم‌اسبی را گیس شل یا بصورت مارپیچ ببافید. حال بصورت گوجه‌ای شل ببندید و با سنجاق محکم کنید.

"<yoastmark

مدل مو باز شلخته

گاهی باید عجله‌ای برای مهمونی آماده شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موهای خود را کمی خیس کنید و اسپری بزنید. با دست مو را کمی شلخته کنید. هر چه شلخته‌تر بهتر.

"<yoastmark

 مو باز به سبک بوهو

اگز می‌خواهید مدل مو هایتان کمی فانتزی‌ و رویایی شود، این مدل مو مناسب شماست.

"<yoastmark

مدل نیمه باز ساده و مجلسی

"<yoastmark

 نیمه باز لخت

از گیس ساده یا تیغ ماهی برای زیباتر کردن موهای صاف خود استفاده کنید. بافت را بصورت کج یا افقی و یا حتی عمودی می‌توانید استفاده کنید.

"<yoastmark

 

منبع: این پست ترجمه آزاد از این وبسایت است.

اگر هنوز سوالی دارید از ما بپرسید.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments