۰

۲۰ مدل‌ مو که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند.

082917 timelss haircuts gigi hadid
بازدید 529

انواع مدل‌ مو مختلف، هر‌فصل می‌آیند و می‌روند، ولی بعضی از آنها برای مدت بیشتری ماندگارند؛  به‌همین‌دلیل، همیشه رو ‌بورسند. اگر می‌خواهید دلیلش را بدانید، خُب یه‌سر به ‌پیج‌ سلبریتی‌‌ها بزنید.

بعضی‌ از‌ آن‌ها، مدل‌موهایشان را مدام تغییر می‌دهند ولی بعضی‌ها‌ هم، همیشه یه‌‌ مدل‌ موی ثابت دارند. اگر می‌خواهید قد‌بلند، تپل یا حتی بامزه شوید، این یعنی‌که داری مدل خاص خودت را پیدا‌ می‌کنی. مرسی از‌وقتی‌که برای خواندن این‌مطلب می‌گذارید. درادامه می‌خواهم۲۰ مدل‌موی کلاسیک معرفی کنم، از مدل مو bob گرفته تا مدل پیکسی و لیر. می‌توانید از‌آن‌ها الهام بگیرید و استایل خود را پیدا کنید.

استایل غیر‌رسمی، مدل‌موی لایه‌لایه جنیفر انیستون:

جنیفر انیستون گفته که مو‌هایش به‌طور‌طبیعی حالت‌دار است، ولی ‌یه‌‌مدل ‌موی معروف دارد که ‌لایه‌لایه و بهم‌ریخته‌ست و با ژل و اتو مو حالت‌دار شده. الان این‌سلبریتی، به استایل اسپورت و غیر‌رسمی و چهره‌ی زیبایش معروف‌ است. میشل ویلیامز یک‌مدل ‌موی خیلی ‌بامزه دارد. این‌سلبریتی  موهایش را، روی‌ شانه‌هایش انداخته که ‌این‌‌مدل، کاملا‌ کلاسیک‌ است.

082917 timelss haircuts jennifer aniston

مدل ‌موی کوتاه و زیبا میشل :

میشل بعد از حمام، موهایش ‌را به‌صورت‌ طبیعی خشک می‌کند و بعد ‌هم اسپری‌ براق‌کننده‌‌ی ‌مو استفاده می‌کند. ولی ‌گاهی برای‌ این‌که مو‌هایش بیشتر‌ صاف‌ و ‌براق شوند، کمی سشوار روی ‌مو‌ها‌ می‌کشد.

082917 timelss haircuts michelle williams

مدل موی چتری نائومی کمبل:

سلبریتی بعدی نائومی کمبل است که به مدل چتری باحال و موهای براقش معروفه؛ ولی‌ جالب‌تر این‌که ‌ایشون اون فردی هستند که مدل موی خیس را تبدیل به استایل پرطرفدار امروز کرد.

082917 timelss haircuts naomi campbell

مدل موی موج‌دار جنیفر لوپز:

این‌بار میخواهم از استایل یک‌سلبریتی بگویم که امکان ندارد کسی او را نشناسد. بله، جنیفر لوپز. جنیفر، موهای حالت‌دار آبشار‌مانند دارد. اگر میخواهید به موها پیچ های درشتی بدهید و از استایل این‌سلبریتی پیروی کنید، باید از موس مو استفاده کنید. در این‌مرحله، موهایتان قبل از حالت گرفتن ، نم‌دار می‌شود.

082917 timelss haircuts jennifer lopez

مدل موی کوتاه کمرون دیاز:

می‌رسیم به مدل موی کمرون دیاز، که موهای کوتاهی دارد آن‌هایی که مدل موهایی شبیه کمرن دارند می‌توانند گاهی به موهایشان کمی موج بدهند و یا صافش کنند؛ که این، بستگی به سلیقه خودشان دارد.

082917 timelss haircuts cameron diaz

مدل مو پیکسی و لایه‌ای:

در ادامه مدل موی هلی بری را داریم که فوق‌العاده زیبا و جذاب‌است و مخصوص  آن‌هایی‌ است که فرم صورتشان شبیه قلب است. هلی برای فرم دادن به موهایش از ژل مو استفاده میکند. بعد با برس گرد موهایش را شانه می‌کند.

082917 timelss haircuts halle berry

مدل مو لیر بلند کیت میدلتون:

اینجا هم یک‌سلبریتی داریم که با موهای ساده و نسبتا بلندش، زودتر از بقیه استایل کلاسیک خودش را پیدا کرده. ایشون دوشس کمبریج هستند(همسر شاهزاده انگلیسی) که امیدواریم همیشه استایل زیبای خودش را حفظ کند.

082917 timelss haircuts kate middleton

مدل موی بلند و فرق وسط گوئینت پاترو:

برای استایل بعدی، مدل موی گوئینت پاترو را داریم که خیلی براق و زیباست. همان‌طور‌‌که در عکس می‌بینید گاینس موهایش را از فرق نصف کرده و روی شانه‌هایش انداخته و مارک اتو موی این‌سلبریتی، در فضای مجازی محبوب شده.

082917 timelss haircuts gwyneth paltrow

مدل مو فرق وسط

شاید به این مطلب علاقه داشته باشید: مدل مو باز و نیم باز مجلسی و دخترانه

مدل موی بلند و فربیانسه:

و حالا  مدل موی بیانسه، این‌سلبریتی مثل آفتاب‌پرست تنوع‌گرا است. گاهی وقت‌ها موهایش را صاف می‌کند و گاهی فر. گاهی چتری‌هایش را کوتاه می‌کند، گاهی هم کلاً موها را کوتاه میکند. ولی امروز مدل موی بلند و فر بیونس معروف است.

082917 timelss haircuts beyonce

 

مدل موی موج‌دار و بهم‌ریخته:

جیجی حدید را که خیلی‌ها می‌‌شناسند. اگر هم او را نمی‌شناسید، نگران نباشید؛ چون در‌ادامه، می‌خواهم شما را با استایل این‌سلبریتی، آشنا کنم. مدل موهای موج‌دار حدید، واقعا سریع و بی‌دردسر است. اگر می‌خواهید موهایتان را سریع ‌حالت‌دار کنید، اول باید موهایتان را اسپری کنید  و بعد، با دست آن را فشار دهید. در‌ادامه موهای بلند‌باب  نائومی واتس است که خیلی‌ساده موهایش را یک‌طرف صورتش ریخته و در عین‌حال، چشمای زیبایش را به رخ دوربین می‌کشد. استایلش واقعا ایده‌آل است.

082917 timelss haircuts gigi hadid

مدل موی بلند‌ باب (Bob) نائومی وات :

نائومی وات هم که موهای بلند‌باب دارد و مدل موهایش را با چتری امروزی‌تر کرده. می‌توانید به آرایشگرتان بگویید که موهایتان را تا ابروها کوتاه کند. می‌توانید وسط چتری را از هم، کمی جدا کنید.حالا اگر خوشتان آمد، این‌استایل را امتحان کنید.

082917 timelss haircuts naomi watts

مدل مو باب (Bob)بلند با چتری :

مدل موهای بلا حدید، براق هستند و چتری‌هایش خیلی شیک است.  برای تنوع دادن به مدل موهایتان، ایده خوبی است. برای این‌مدل مو، باید بعد از سشوار، پایین موها را با برس گرد، به داخل شانه کنید.

بعد از آن هم میتوانید از اتو‌مو استفاده کنید و برای اینکه حالت موهایتان هم بهم نخورد، کمی تافت اسپری کنید‌.

082917 timelss haircuts bella hadid

 

مدل مو باب با چتری کری واشنگتن:

برای این استایل مو ساده و زیبا فقط کافیست که موهای خود را کمی با آب خیس کنید و موج‌دار کنید. برای‌اینکه موهایتان براق شود، اسپری مو یا سرم مو بزنید.

082917 timelss haircuts kerry washington

مدل مو با کری واشنگتن

مدل مو باب(Bob) و مجعد سولانج:

سریع ترین راه برای عوض کردن مدل موهای فر، بدون اینکه کوتاهشان کنید، این است که موها را از فرق نصف کنید. این هم مدل موی سولانج هست. این‌سلبریتی هم موهایش را از دو‌طرف ، روی شانه‌هایش انداخته؛ که این‌مدل مو را خیلی‌ها دارند.

082917 timelss haircuts solange

مدل موی تکه‌تکه:

حالا اگر می خواهید خیلی سریع و راحت، استایلی شبیه هایلی بالدوین داشته باشید، با استفاده از اتو مو به موهایتان موجی شبیه حرف Sانگلیسی بدهید و با دست آنها را کمی از هم باز کنید.

082917 timelss haircuts hailey baldwin

مدل موی صاف و بلند همراه با چتری:

موهای صاف ریس ویترسپون هم خیلی زیباست. برای مدل موی شبیه پر، کمی از سرم مو استفاده کنید ، چتری را یک‌طرف صورتتان بریزید و همزمان که موها را شانه می‌کنید، سشوار هم بگیرید. برای کم‌حجم‌تر کردن موها بعد از سشوار کشیدن، از کرم مو هیدراتی استفاده کنید.

082917 timelss haircuts reese witherspoon

مدل موی نامتقارن ویکتوریا بکهام:

وقتی که ویکتوریا بکهام موهایش را این‌مدل کوتاه کرد، همه از او تقلید کردند. برای این‌استایل، باید با زاویه دادن کناره های مو، جلوی موها را بلند‌تر بزنید. بعد ریشه مو را شانه بزنید و سشوار بگیرید و  با یک‌ژل مو یا اسپری کار را تموم کنید‌.

082917 timelss haircuts victoria beckham

مدل موی بهم ریخته الکسا چانگز:

الکسا چانگز هم موهای موج‌داری دارد و چتری‌اش بلند هست. این‌استایل هم زیبایی خودش را دارد.

082917 timelss haircuts alexa chung

 

مدل موی چتری کج اما استون:

اما استون هم موهای پیچ‌دارش را، روی شانه‌هایش انداخته که استایل خیلی زیبایی هم هست. برای این‌که موهای براقی مثل اما استون داشته باشید، پیشنهاد میکنم یک‌مقدار سرم مو یا روغن  همراه با مقداری ژل فیکس کننده به موهایتان بزنید.

082917 timelss haircuts emma stone

مدل موی بلند و فرق وسط:

برای تقلید از استایل کریسی تیگن که موهای موج‌داری دارد، قبل از سشوار کردن از اسپری نرم‌کننده مو استفاده کنید چون این‌طوری، موهایتان کمتر بخاطر حرارت آسیب می‌بیند.

بعدش می‌توانید با اتو مو موها را فر یا موج‌دار کنید.

082917 timelss haircuts chrissy teigen

امیدواریم که از این پست لذت برده باشید و به شما برای انتخاب استایل موهایتان کمک کرده باشیم.

منبع: ترجمه آزاد از سایت instyle

 

۰ ۰ رای ها
Article Rating

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x