You are currently viewing از بین بردن پف زیر چشم با میکاپ

پف زیر چشم دلایل مختلفی دارد. شاید بعد از یک گریه‌ی طولانی چشمتان پف کرده یا اینکه بصورت ژنتیکی چشمتان پفدار است. فرقی ندارد دلیل چیست ما در این مقاله تکنیک از بین بردن پف زیر چشم با آرایش را به شما آموزش می دهیم.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم آرایش

کانسیلر خود را انتخاب کنید

برای از بین بردن کبودی زیر چشم از کانسیلر نارنجی و یا هلویی استفاده کنید. رنگ نارنجی خنثی کننده ی رنگ آبی است.

این مقاله برای شما مفید است: رفع تیرگی زیر چشم با کانسیلر

انتخاب یک کانسیلر دو درجه روشن‌تر از  رنگ پوستتان برای ادامه ی کار لازم است. فراموش نکنید که اگر کانسیلر را خیلی روشن‌تر از رنگ پوست انتخاب کنید، میکاپ شما غیرطبیعی می شود.

کانسیلر در مدل های مختلف مایع و استیکی موجود است. ما در مقاله‌ی کانسیلر چیست و چه کاربردی دارد بطور کامل انواع کانسیلر و راهنمای انتخاب آن را برایتان توضیح دادیم.

پوستتان را آماده کنید.

پوست دور چشم بسیار حساس است و زود چروک می شود به همین دلیل یک کرم دور چشم  بصورت دایره‌ای روی استخوان دور چشم خود بزنید.

این مقاله برای شما مفیداست: زیرسازی آرایش برای یک میکاپ حرفه‌ای

کانسیلر بزنید

در همه‌ی کلیپ‌های آرایشی کانسیلر را دقیقا زیر چشم می‌زنند. اما شما نباید روی پف زیر چشم خود کرم پودر یا کانسیلر بزنید چون پف زیراز بین بردن پف زیر چشم با آرایش چشم برجسته‌تر می شود. شما باید کانسیلر را زیر پف چشم بزنید تا با برآمدگی زیر چشم خطای دید بوجود بیاورد و هم سطح به نظر برسند.

کانسیلر را تثبیت کنید

با یک اسفنج یا براش و یا نوک انگشت خود کانسیلر را بصورت ضربه‌ای زیر چشم پخش کنید. اینکار را اینقدر ادامه دهید تا کانسیلر کاملا پخش و یکدست شود و به قول آرایشگران کاملا فید شود.

 

 

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها