بهاره خادمی
بهاره خادمیبنیان گذار رزبان باکس
من بهاره خادمی متولد بهمن ۶۷ و اولین فرزند از خانواده‌ای شش نفره هستم. فارغ التحصیل رشته‌ی فناوری اطلاعات و عاشق تجارت الکترونیک. از زمانی که وارد دانشگاه شدم استاد درس فناوری اطلاعات موضوعاتی برای ارایه‌ی پروژه به ما دادند. من باید در مورد تجارت الکترونیک تحقیق می‌کردم. اون موقع هیچ اطلاعی در مورد تجارت الکترونیک نداشتم. اما بعد از اینکه پروژه را تحویل دادم عاشق تجارت الکترونیک شدم و تصمیم گرفتم که شغل آینده‌ام در زمینه تجارت الکترونیک باشد.
از طرفی عاشق لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست و مو بودم. دوست داشتم پوست و مویی عالی داشته باشم و همیشه به روز باشم. اما همه‌ی دخترها می‌دونند که برای خرید محصولات آرایشی و مراقبتی همیشه مشکلاتی وجود داشته و داره. مثل تفاوت قیمت، ناسازگاری محصولات به پوست، تخفیف‌های ساختگی، برندهای تقلبی و … اگر فروش محصولات آرایشی در فضای آنلاین باشه که مشکلات دو برابر میشه.
رُزبان‌باکس نتیجه‎ی ترکیب دو علاقه‌ی من است.

 

ترانه خادمی
ترانه خادمیاستراتژیست محتوا
از زمانی که یادم میاد عاشق خوندن بودم و هستم؛ عاشق اینکه خودمو جای آدم‌های داستان بزارم و جای اونا زندگی کنم؛ اما داستان محتوا نویسی من از اونجایی شروع شد که نوشتم و احساسات و افکارمو آوردم روی کاغذ.
از اونجایی که عاشق دنیای رنگی آرایشی و زیبایی بودم توسط خواهرم ،بهاره، تشویق شدم به بلاگ نویسی برای رزبان و ادامه داستان……
الان استراتژی محتوا تنها شغل من نیست بلکه شور و شوق من برای آینده هست.
رُزبان‌باکس
رُزبان‌باکساول تست بعد خرید
رُزبان‌باکس، تجربه‌ای جدید دی خرید محصولات مراقبت از پوست و مو است. ما در رُزبان‌باکس اعتقاد داریم قبل از خرید باید محصولات تست شوند. با خرید رُزبان‌باکس همیشه به‌روز هستید.خودتون رو دوست دارید. پول و قتتون هم برای خرید لوازم آرایشی که مناسب شما نیستند هدر نمی‌دهید.

 

رُزبان‌بلاگ
رُزبان‌بلاگمرجع آموزش آرایش و مراقبت از پوست و مو
رُزبان‌بلاگ، جایی‌ست که شما یاد می‌گیرید، به هم یاد می‌دهید، از مشاوران ما کمک می‌گیرید و با هم بحث و تبادل و نظر می‌کنید. تا امروز بیشتر مطالب درباره‌ی آرایش و مراقبت از چوست و مو مربوط به سایت‌های تبلیغاتی بوده‌است. اما ما می‌خواهیم حرفه‌ای محتوا تولید کنیم تا هر وقت نیاز به کمک داشتید روی ما حساب کنید.
رُزبان‌شاپ
رُزبان‌شاپخرید بعد از تست و بررسی
رُزبان‌شاپ، جایست که شما بعد از تست سمپل و کمک گرفتن از رُزبان‌بلاگ به آن نیاز دارید. ما فقط محصولات مراقبت از پوست و مو می‌فروشیم. سعی ما بر این است که به شما کمک کنیم محصولات مراقبت از پوست و مو را راحتتر خرید کنید. دسته بندی دقیق محصولات و مشاوره رایگان خرید به شما کمک می‌کند مطمئن‌تر خرید کنید.

برای دانلود رُزبان‌مگ ایمیل خود را وارد کنید.

تنها ۵ دقیقه تا دریافت رُزبان‌مگ

شما زودتر از همه از تخفیف های رزبان خبر دار شوید!

با خیال راحت ایمیل خود را وارد کنید.ما هم از اسپم متنفریم.

شما هم همیشه همراه ما باشید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.