بهاره خادمی
بهاره خادمیبنیان گذار رزبان باکس

من بهاره خادمی متولد بهمن ۶۷ و اولین فرزند از خانواده‌ای شش نفره هستم. فارغ التحصیل رشته‌ی فناوری اطلاعات و عاشق تجارت الکترونیک. از زمانی که وارد دانشگاه شدم استاد درس فناوری اطلاعات موضوعاتی برای ارایه‌ی پروژه به ما دادند. من باید در مورد تجارت الکترونیک تحقیق می‌کردم. اون موقع هیچ اطلاعی در مورد تجارت الکترونیک نداشتم. اما بعد از اینکه پروژه را تحویل دادم عاشق تجارت الکترونیک شدم و تصمیم گرفتم که شغل آینده‌ام در زمینه تجارت الکترونیک باشد.
از طرفی عاشق لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست و مو بودم. دوست داشتم پوست و مویی عالی داشته باشم و همیشه به روز باشم. اما همه‌ی دخترها می‌دونند که برای خرید محصولات آرایشی و مراقبتی همیشه مشکلاتی وجود داشته و داره. مثل تفاوت قیمت، ناسازگاری محصولات به پوست، تخفیف‌های ساختگی، برندهای تقلبی و … اگر فروش محصولات آرایشی در فضای آنلاین باشه که مشکلات دو برابر میشه.
رُزبان‌باکس نتیجه‎ی ترکیب دو علاقه‌ی من است.

 

رُزبان‌باکس
رُزبان‌باکساول تست بعد خرید

رُزبان‌باکس حاصل ترکیب دو علاقه‌ی من یعنی ( لوازم آرایشی و مراقبت از پوست و مو و تجارت الکترونیک) است. یعنی فروش آنلاین لوازم آرایش…اما خب فروشگاه آنلاین زیاده و همه هم لوازم آرایش می‌فروشند. پس هنوز مشکل اصلی خرید محصولات آرایشی را حل نشده. پس تصمیم گرفتم محصولی به نام رُزبان‌باکس خلق کنم تا مشتریان بتوانند قبل از خرید محصولات را تست کنند . شعار ما در رزبان باکس “اول تست بعد خرید” است.
با خرید رُزبان‌باکس همیشه به‌روز هستید.خودتون رو دوست دارید. پول و قتتون هم برای خرید لوازم آرایشی که مناسب شما نیستند هدر نمی‌دهید.

 

برای دانلود رُزبان‌مگ ایمیل خود را وارد کنید.

تنها ۵ دقیقه تا دریافت رُزبان‌مگ

شما زودتر از همه از تخفیف های رزبان خبر دار شوید!

با خیال راحت ایمیل خود را وارد کنید.ما هم از اسپم متنفریم.

[gravityform id=12 title=false description=false ajax=true]

شما هم همیشه همراه ما باشید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.