درباره ما

هدف ما در رُزبان‌باکس، درخششِ بی‌دغدغه‌ی شماست

پرایمر صورت چیست

هدف ما در رُزبان‌بلاگ اینه که از سلامتی و زیباییتون مراقبت کنید و شاد و با اعتماد به نفس باشید. آموزش مراقبت از پوست و مو و آرایش، راهنمای خرید، نقد و بررسی محصولات را بصورت رایگان و کاملا تخصصی و ویژه برای شما آماده کردیم.

با تجربه‌ای جدید و لذت‌بخش از بررسی برندها و محصولات جدید مراقبت از پوست و مو، به‌روز باشید. راحت و خوشحال خرید کنید و با محصولاتی که به آن حساسیت ندارید پوستی سالم و شاداب داشته باشید.

حس خوب رضایت از خرید را در رُزبان‌شاپ تجربه کنید. اگز هنوز برای خرید مردد هستید؛ از مشاوره تخصصی و رایگان ما استفاده کنید. “اصالت کالا”، “ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” هدف ما از ابتدا تا انتهای مسیرمان تا رسیدن به درخشش بی‌دغدغه‌ی شما است.

تیم ما

ما به هدف کمک به شما، جلب رضایت شما و شادابی شما، هر روز تلاش می‌کنیم.

بهاره خادمی
بهاره خادمیبنیان گذار رزبان باکس
من بهاره خادمی هستم. متولد 19 بهمن 67 و لیسانس IT. عاشق چالش، یادگیری و بهتر شدن هستم. همیشه دوست دارم بهتر و بهتر بشم چه از لحاظ ظاهری، چه باطنی و چه حرفه‌ای، و هر روز برای بهتر شدن تلاش می‌کنم.
من به کم قانع نیستم. دوست دارم شادترین، درخشان‌ترین و موفق‌ترین آدم روی کره‌ی زمین باشم و دوست دارم شما هم در این راه کنار من باشید.
رُزبان‌باکس را هم برای همین شروع کردم. اسمشو رُزبان(یه کلمه‌ی من درآوردی از ترکیب گل رُز و پسوند بان به معنی نگه‌بان) را انتخاب کردم؛ چون من و شما مثل برگ گل رُز، لطیف و زیبا هستیم و رُزبان‌باکس مراقب ماست.
هدف من درخشش بیشتر شما است. به همین دلیل در تمام سایت راههای مراقبت و خوشحال‌سازی خود را می‌توانید ببینید. البته با دغدغه‌ی کمتر یعنی با خیال راحت و آسان.
فلسفه‌ی من در زندگی اینه که ما انسان‌ها مثل آب هستیم و بالاخره راهمون رو پیدا می‌کنیم.

ترانه خادمی
ترانه خادمیاستراتژیست محتوا
از زمانی که یادم میاد عاشق خوندن بودم و هستم؛ عاشق اینکه خودمو جای آدم‌های داستان بزارم و جای اونا زندگی کنم؛ اما داستان محتوا نویسی من از اونجایی شروع شد که نوشتم و احساسات و افکارمو آوردم روی کاغذ.
از اونجایی که عاشق دنیای رنگی آرایشی و زیبایی بودم توسط خواهرم ،بهاره، تشویق شدم به بلاگ نویسی برای رزبان و ادامه داستان……
الان استراتژی محتوا تنها شغل من نیست بلکه شور و شوق من برای آینده هست.

برای دانلود رُزبان‌مگ ایمیل خود را وارد کنید.

تنها ۵ دقیقه تا دریافت رُزبان‌مگ

[newsletter_signup_form id=1]