درباره ما

بهاره خادمی
بهاره خادمیبنیان گذار رزبان باکس
من بهاره خادمی متولد بهمن ۶۷ و اولین فرزند از خانواده ای شش نفره هستم.فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات و عاشق تجارت الکترونیک.
از زمانی که وارد دانشگاه شدم استاد درس فناوری اطلاعات موضوعاتی برای ارایه ی تحقیق به ما داد .من باید در مورد تجارت الکترونیک تحقیق می کردم.اون موقع هیچ اطلاعی در مورد تجارت الکترونیک نداشتم.اما بعد از اینکه پروژه را تحویل دادم عاشق تجارت الکترونیک شدم و تصمیم گرفتم که شغل آینده ام در زمینه تجارت الکترونیک باشد.
از طرفی عاشق لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست و مو بودم.دوست داشتم پوست و مویی عالی داشته باشم و همیشه به روز باشم.اما همه ی دخترا می دونند که برای خرید محصولات آرایشی و مراقبتی همیشه مشکلاتی وجود داشته و داره.مثل تفاوت قیمت،ناسازگاری محصولات به پوست شما،تخفیف های ساختگی، برند های تقلبی و …..حالا اگر فروش محصولات آرایشی در فضای آنلاین باشه که مشکلات دو برابر میشه.
رزبان باکس
رزبان باکس
رزبان باکس حاصل ترکیب دو علاقه ی من یعنی ( لوازم آرایشی و مراقبت از پوست و مو و تجارت الکترونیک) است. یعنی فروش آنلاین لوازم آرایش..اما خب فروشگاه آنلاین زیاده و همه هم لوازم آرایش می فروشند.پس هنوز مشکل اصلی خرید محصولات آرایشی را حل نشده.
پس تصمیم گرفتم محصولی به نام رزبان باکس خلق کنم تا مشتریان بتوانند قبل از خرید محصولات را تست کنند . شعار ما در رزبان باکس
اول تست بعد خرید
با این کار همیشه به روز هستید.خودتون ودوست دارید.پول و قتتون هم برای خرید لوازم آرایشی که مناسب شما نیستند هدر نمی دهید.

فقط هزار عدد رزبان باکس موجود است!

 

همین الان ثبت نام کنید.

شما زودتر از همه از تخفیف های رزبان خبر دار شوید!

با خیال راحت ایمیل خود را وارد کنید.ما هم از اسپم متنفریم.

شما هم همیشه همراه ما باشید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.